🎉 Steun WSW op de Gemeenschapsveiling! Op zaterdag 7 maart is het weer zover: de gezellige Gemeenschapsveiling van Venhuizen/Wijdenes in de Wiekslag. En natuurlijk doet WSW ook mee; dit jaar met als doel: nieuwe LED-veldverlichting op ons hoofdveld.
We hebben een paar prachtige kavels voor je klaarstaan:
🌿 Een dagdeel tuinonderhoud door Alwin Tuinverzorging
🧠 Twee teams mogen meedoen aan de legendarische WSW Pubquiz
🚤 Een compleet verzorgde middag varen door Medemblik en omgeving — mét hapjes, drankjes én het gezellige WSW-bestuur aan boord!
Wil jij op een leuke manier bijdragen aan de toekomst van WSW? Kom dan zaterdag 7 maart naar de Wiekslag en bied mee op deze unieke kavels. Kun je er dan niet bij zijn? Geen zorgen — op zaterdag 14 maart krijg je nog een kans in de Roode Leeuw in Venhuizen.